Parafia Świętego Józefa Katowice - Załęże

Informacje parafialne

Msze Święte:
- w niedziele i święta:

7.00, 9.00, 10.30, 12.00,
15.30*, 18.00
- w dni powszednie:
7.00, 8.00,  18.00

16.30* (sobota, jęz. niem.)
*
z wyjątkiem lipca
i sierpnia

Kancelaria jest czynna:
poniedziałek, wtorek,
środa, piątek
w godzinach
9.00 - 12.00
15.00 - 17.00

w lipcu i sierpniu:
poniedziałek, czwartek: 9.00-11.00

wtorek, piątek: 9.00-11.00
16.00-17.00


UWAGA !!!
Strona Parafii Św. Józefa, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Nie zawierają one żadnych danych osobowych - zobacz więcej na ten temat

Wielki Post

Wielki Post

Wielki Post w naszym kościele

Środą Popielcową rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu, który służy przygotowaniu do obchodu Misterium Paschalnego przez wspomnienie przyjętego chrztu i pełnienie dzieł pokuty.


Msze św. z obrzędem posypania popiołem w naszym kościele odprawione będą o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00.


W piątki o godz. 17.15. zapraszamy na Drogę Krzyżową.
W niedziele Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach Gorzkich Żali zawsze o godz. 16.15. Kazania pasyjne w tym roku wygłosi ks. dr Adam Palion.

Bal dzieci

Baldzieci24KOLEJNY BAL

Po raz kolejny załęskie dzieciaki spotkały się na zabawie karnawałowej w parafialnych salkach. Tym razem zaproszenie na bal otrzymali Ci, którzy dzielnie uczestniczyli w adwentowych roratach i zgromadzili komplet obrazków związanych z postacią św. Teresy z Avila.

Impreza odbyła się 24 stycznia. Oprócz zabaw tanecznych dzieci wzięły udział w kilku konkursach i loterii fantowej. Humory dopisywały  i  uczestnicy bawili się znakomicie o czym świadczą  fotografie w naszej galerii!

Bardzo dziękujemy wszystkim  którzy pomogli zorganizować i poprowadzić zabawę.

ZDJĘCIA 

Koncert kolęd

Koncert kolęd 00118 stycznia w naszej parafii odbył się koncert kolęd w wykonaniu zespołu "KRÓLESTWO BESKIDU" - Dla wszystkich, którzy już tęsknią za naszą stajenką na końcu galerii kilka ujęć naszej szopki. GALERIA

 

Zabawa karnawałowa grup

zabawa011ZABAWA KARNAWAŁOWA GRUP PARAFIALNYCH

17 stycznia nasze salki parafialne wypełniły się zabawą i muzyką! Stało się tak za sprawą dzieciaków i młodzieży ze  wszystkich naszych grup parafialnych. Wspólnie bawiły się więc Dzieci Maryi, Schola, Eucharystyczny Ruch Młodych, Ministranci a także Oaza. Uczestnicy przebrani byli w różnorodne stroje. Były więc koty, królewny, wróżki, piłkarze a nawet murzynki! Nie zabrakło szalonych tańców, emocjonujących konkursów i wesołych zabaw. W przerwach dzieciaki częstowały się przygotowanymi dla nich łakociami.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie imprezy.

W zgodnej opinii uczestników zabawa była przednia więc koniecznie musimy ją powtórzyć !!! ZDJĘCIA

Strona 1 z 8